Video Sources 44 Views

  • Shikoevoload.io
Correspondence

Correspondence

Forbidden love. Undying devotion.Jan. 14, 2016Italy122 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Amy Ryan, një studente dhe Ed Phoerum, një astrofizikan i njohur janë të dashuruar prej 6 vitesh. Ata flasin me anë të bisedave me tekst dhe video. Papritur Amy dëgjon lajmin e vdekjes së Edit por ajo vazhdon të marrë mesazhe dhe dhurata nga ai duke mos u ndjerë kurrë e vetmuar.

 

Correspondence
Original title La corrispondenza
IMDb Rating 6.1 3,991 votes
TMDb Rating 6.3 308 votes

Director

Cast

Similar titles

The Queen
Shaolin
Unbroken
Mirage
American Pie
Low Tide
Margin Call
7:20 Once a Week
We Are Family
A Taxi Driver
Wild Orchid
What Death Leaves Behind