Video Sources 535 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Countdown

Countdown

Death? There's an app for that.Oct. 24, 2019USA90 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kur një infermiere shkarkon një aplikacion që tregon kur vdes dikush, ajo duhet të përballet me idenë se do të vdesë në tre ditë. Ndërkohë një figurë e errët ndjek atë dhe familjen e saj.

Countdown
Countdown
Original title Countdown
IMDb Rating 5.3 4,265 votes
TMDb Rating 6.8 101 votes

Director

Justin Dec
Director

Cast

Elizabeth Lail isQuinn Harris
Quinn Harris
Jordan Calloway isMatt Monroe
Matt Monroe
Talitha Bateman isJordan Harris
Jordan Harris
Peter Facinelli isDr. Sullivan
Dr. Sullivan
Anne Winters isCourtney
Courtney

Similar titles

Redemption a.k.a Hummingbird
End of Watch
Black Box
1987: When the Day Comes
Night Train to Lisbon
Java Heat
Why Hide?
Cold Prey
Dead Rising: Watchtower
Raavan
Thumper
Winchester