Video Sources 119 Views

  • Shikoevoload.io
Cousins

Cousins

Jun. 26, 2019Brazil83 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Lukas jeton me tezen e tij fetare në një qytet të qetë. Por kjo jetë e qetë dhe e mëzitshme i ka ditët e numëruara kur tezja bamirëse njofton ardhjen e një nipi tjetër Mario, i sapo dalë nga burgu.

Cousins
Cousins
Cousins
Original title Primos
IMDb Rating 6.3 812 votes
TMDb Rating 6.8 33 votes

Similar titles

Text
Notorious
Hyena
Why Hide?
I still believe
Qarib Qarib Singlle
Special ID
Arrival
Rush Hour 2
Light of My Life
The Family Man
Bang Bang