Video Sources 23 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse

Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse

An unholy crime... An unstoppable killer... Caught in a deadly tide.Feb. 18, 2004France97 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pier Nimansi është një inspektor i cili duhet të hetojë një rast shumë të veçantë të një zinxhiri vrasjesh me elemente fetare teksa përballet dhe me rreziqet për apokalipsin.

 

Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse
Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse
Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse
Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse
Original title Les Rivières pourpres 2 : Les Anges de l'apocalypse
IMDb Rating 6.0 19,785 votes
TMDb Rating 6.2 488 votes

Director

Cast

Jean Reno iscommissaire Pierre Niemans
commissaire Pierre Niemans
Benoît Magimel iscapitaine Reda
capitaine Reda
Gabrielle Lazure isla femme de Philippe
la femme de Philippe
Serge Riaboukine isPère Vincent
Père Vincent
André Penvern isPère Dominique
Père Dominique

Similar titles

City of Tiny Lights
Matriarch
Wind River
Shanghai
Hard Kill
Whiteout
10,000 BC
RED 2
Naruto Filmi: Përplasja e Ninxhave në tokën e dëborës
Gremlin
Dossier K.
A Better Tomorrow