Video Sources 86 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Crossroads: One Two Jaga

Crossroads: One Two Jaga

Sep. 06, 2018Malaysia80 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në periferinë dhe rrugicat e Kuala Lumpur, disa individë me probleme financiare, luftojnë për të rregulluar jetën e tyre duke gjetur shtigje të ndryshme, por ndërthuarja e jetëve të tyre çon në rezultate fatale.

Crossroads: One Two Jaga
Crossroads: One Two Jaga
Crossroads: One Two Jaga
Original title Crossroads: One Two Jaga
IMDb Rating 6.5 520 votes
TMDb Rating 6.8 3 votes

Similar titles

Sleight
Daylight’s End
The Woman in Black 2: Angel of Death
Message Man
The Last King
Ashfall
Leningrad
The Ladykillers
Phantom Halo
Glory Road
The Witch: Part 1. The Subversion
The Girl with All the Gifts