Video Sources 60 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Cry Macho

Cry Macho

A story of being lost... and found.Sep. 16, 2021USA104 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një yll rodeo dhe mbarështues kuajsh merr përsipër të sjellë djalin e vogël të një burri në shtëpi dhe larg mamasë së tij alkoolike. Në udhëtimin e tyre, kalorësi gjen shpengim duke i mësuar djalit se çfarë do të thotë të jesh njeri i mirë.

 

Cry Macho
Cry Macho
Original title Cry Macho
IMDb Rating 6.1 3,120 votes
TMDb Rating 7.6 35 votes

Director

Cast

Similar titles

The Karate Kid
City of Men
Birdshot
Casino Jack
There Will Be Blood
Big Eyes
Krystal
The Chaser
Hannibal Rising
The Orphanage
Ndoshta nje dite
Crossroads: One Two Jaga