Video Sources 54 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Cuban Fury

Cuban Fury

All's fair in Love & SalsaFeb. 14, 2014United Kingdom98 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Pas pamjes së jashtme të Brus Garret, një mashkull mbipeshë dhe pa vetëbesim, gjendet zemra pasionante e nje mbreti të salsas. Por tani një grua do ta rindezë pasionin e tij latin.

 

Cuban Fury
Original title Cuban Fury
IMDb Rating 6.2 18,377 votes
TMDb Rating 6 245 votes

Director

Cast

Similar titles

Jane Austen’s Mafia!
Give Me Liberty
The Watch
Together
Stargirl
In Bruges
Vice
The Dirty Picture
Jatt & Juliet 2
Minions
Otherhood
Addio Fottuti Musi Verdi