Video Sources 1162 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Curiosa

Curiosa

Apr. 03, 2019France107 Min.
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Për të paguar borxhet e babait të saj, Maria de Heredia u martua me poetin Henri De Renier, por ajo do Pier Luisin, një poet të frymëzuar ndaj veprave erotike që udhëton shumë. Me atë ajo do të ketë një lidhje dashurie dhe erotizmi me anë të botës së fotografive dhe letrare që do të krijojnë së bashku.

Curiosa
Original title Curiosa
IMDb Rating 5.4 228 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

El Camino: A Breaking Bad Movie
The Accused
Sully
The Wife
Carriers
Ek Main Aur Ekk Tu
Loosies
Inside Llewyn Davis
Never Rarely Sometimes Always
Capote
Desert Dancer
Defiance