Video Sources 23 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Curse of Chucky

Curse of Chucky

Fear has a new homeOct. 04, 2013USA97 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Rikthehet kukulla terrorizuese Çaki, që pushtuar nga shpirti i një vrasësi famëkeq serial! Kur një pako misterioze mbërrin në shtëpinë e Nikës, ajo nuk e vret shumë mendjen. Megjithatë, pas vdekjes misterioze të mamasë së saj, Nika fillon të dyshojë se kukulla kokëkuqe që flet me të cilën ka luajtur mbesa e saj mund të jetë fajtore për gjakderdhjen dhe kaosin. Kthimi i lodrës së preferuar të Amerikës, përsëri me zërin e Brad Dourif, është plot me emocione dhe drithërima të përgjakura.

 

Curse of Chucky
Curse of Chucky
Original title Curse of Chucky
IMDb Rating 5.6 34,851 votes
TMDb Rating 5.8 1,009 votes

Similar titles

Drive
Only God Forgives
Operation: Endgame
In This Gray Place
Recovery
Let’s Kill Grandpa
Gangster Squad
Betrayed
Door Lock
Confidence
Forgotten
Atomica