Video Sources 106 Views

  • Shikoevoload.io
Cut Off

Cut Off

Oct. 11, 2018Germany132 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Paul Herzfeld gjen një kapsulë në kokën e një kufome të gjymtuar rëndë, që përmban një numër telefoni dhe një fjalë të vetme: emrin e vajzës së tij.

Cut Off
Cut Off
Original title Abgeschnitten
IMDb Rating 6.7 2,804 votes
TMDb Rating 6.7 67 votes

Director

Cast

Moritz Bleibtreu isPaul Herzfeld
Paul Herzfeld
Lars Eidinger isJan Erik Sadler
Jan Erik Sadler
Fahri Yardım isEnder Müller
Ender Müller
Klara Höfels isFriederike Töven
Friederike Töven
Enno Hesse isIngolf von Appen
Ingolf von Appen

Similar titles

Rambo: First Blood Part II
Jinn
One Night Stand
The Shape of Water
The Super
The Sicilian Clan
Born to Be Blue
Volver
Can You Ever Forgive Me?
The Judge
Hitch
Boy Missing