Video Sources 77 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Dangerous Lies

Dangerous Lies

Apr. 30, 2020USA96 Min.TV-14
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kur një i moshuar i pasur vdes dhe i lë të gjithë pasurinë kujdestares së tij, ajo përfshihet në një rrjetë mashtrimesh dhe vrasjesh. Për të mbijetuar, asaj do t’i duhet të dyshojë te qëllimet e gjithkujt, përfshirë këtu edhe te njerëzit e saj më të afërt.

Dangerous Lies
Dangerous Lies
Dangerous Lies
Original title Dangerous Lies
IMDb Rating 5.2 12,161 votes
TMDb Rating 6.3 512 votes

Director

Cast

Jamie Chung isJulia Byron Lee
Julia Byron Lee
Cam Gigandet isMickey Hayden
Mickey Hayden
Sasha Alexander isDetective Chesler
Detective Chesler
Michael P. Northey isGeorge Calvern
George Calvern
Sean O. Roberts isRay Gaskin
Ray Gaskin
Trevor Lerner isReggie Farrow
Reggie Farrow
Joe Costa isDwight
Dwight

Similar titles

Autumn Blood
Chimera Strain
The Falling
Triggered
Blank
Moby Dick
Boy 7
Swallow
Pod
We Need to Talk About Kevin
Escape Room
The Connection