Video Sources 588 Views

  • Shiko ne Albvidalbvid.com
Dark Tide

Dark Tide

In Shark Alley, courage runs deep.Mar. 28, 2012United States, United Kingdom, South Africa, Germany, France113 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një zhytëse profesioniste rikthehet në ujë pas një viti nga ngjarja pothuajse fatale me një peshkaqen të madh të bardhë. Makthi nga deti i thellë fillon të shfaqet, më mishngrënës dhe i uritur se kurrë.

Dark Tide
Dark Tide
Dark Tide
Dark Tide
Dark Tide
Dark Tide
Original title Dark Tide
IMDb Rating 4.3 7,420 votes
TMDb Rating 5

Similar titles

August. Eighth
The Unborn
Hotel Artemis
The Amazing Spider-Man
Main Prem Ki Diwani Hoon
Open Your Eyes
Teen Spirit
Jan Dara: The Finale
China Salesman
The Other Half
Desire
Homefront