Video Sources 238 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Openloadopenload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Darlin’

Darlin’

Mar. 09, 2019USA101 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një vajzë e re, e egër dhe e shkëputur nga qytetërimi përfundon nën kujdesin e kishës, e cila dëshiron ta përdor dhe ta edukojë që të rifitojë besimin e Kardinalit, por situata është më e ndërlikuar nga ç’duket.

Darlin’
Original title Darlin'
IMDb Rating 4.9 172 votes
TMDb Rating 4.6 5 votes

Similar titles

Dogman
Raavan
Kill Your Darlings
Rebirth
Mirror Game
Wasp Network
Hypersomnia
Intersect
The Owners
X: Night of Vengeance
Rogue City
The Matrix