Video Sources 57 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Darling Nikki

Darling Nikki

Jul. 26, 2019USA62 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Nikki është një vajzë e re, e dashur që luan me meshkujt në jetën e saj në kërkim të dashurisë së vërtetë. Ajo futet në një botë imagjinare ku nuk arrin dot më të dallojë realitetin dhe fantazinë.

 

Original title Darling Nikki
IMDb Rating 6.7 1,653 votes

Similar titles

Stone
A Kind of Murder
The Trigonal: Fight for Justice
Fences
Ek Main Aur Ekk Tu
Jallikattu
Hillbilly Elegy
Everest
Experimenter
When Animals Dream
Young Adult
Motherless Brooklyn