Video Sources 30 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Dashing in December

Dashing in December

This holiday, let love in.Dec. 13, 2020USA85 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kur Wyatt Burwalli më në fund kthehet në shtëpi për pushime, në një përpjekje për të bindur nënën e tij, Debin, që të shesë fermën e familjes në Kolorado, një romancë ndizet papritur midis Wyatt-it dhe ndihmësit të tyre të pashëm, Heath Ramosit, i cili ëndërron të shpëtojë fermën, teksa zgjon shpirtin e Krishtlindjes në zemrën e vetmuar të Wyatt-it.

 

Dashing in December
Dashing in December
Original title Dashing in December
IMDb Rating 5.8 557 votes
TMDb Rating 7.4 5 votes

Director

Jake Helgren
Director

Cast

Similar titles

Stone
Hulk
Champion
Eight Below
The Ages Of Lulu
Dirty Dancing: Havana Nights
The Christmas Train
The Wolf’s Call
Cousins
Jarhead
Soul
City of Tiny Lights