Video Sources 123 Views

  • Shiko ne Albavidfcom
  • Shiko ne Youtube youtube.com
Dashuria S’mjafton

Dashuria S’mjafton

Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Dashuria nuk mjafton për të arritur qëllimet e vendosura dhe shihet si një pengesë, dhe ju duhet të bëni një pakt me botën e krimit dhe shpesh sakrifikoni miqtë dhe familjen për ambicie. Vlera e vetme që i mbetet njeriut, po venitet me kalimin e kohës dhe zëvendësohet me zemërimin e hakmarrjes. Filmi ilustron një djalë të ri që rimëkëmbet lirinë, por nuk e ndan atë rrugë të fragmentuar dhe ndriçohet nga një profesor i vjetër që jep këshilla dhe urdhra nga burgu. Perjetësia dhe ligji i mbijetesës instinktivisht vijnë nga vetëmbrojtja. Një film që na bën të duam më shumë njerëz, bota, natyra dhe respektojnë jetën tonë.

Dashuria S'mjafton Poster

Director

Director

Cast

Similar titles