Video Sources 214 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Daylight’s End

Daylight’s End

The Dead Rise When Daylight EndsApr. 16, 2016USA120 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Vite pasi një fatkeqësi shkatërron planetin dhe e kthen pjesën më të madhe të njerëzimit në kafshë të uritura në gjak, një udhëtar ndihmon një grup të mbijetuarish të shpëtojnë veten.

Daylight’s End
Daylight’s End
Daylight’s End
Daylight’s End
Daylight’s End
Daylight’s End
Daylight’s End
Daylight’s End
Daylight’s End
Daylight’s End
Original title Daylight's End
IMDb Rating 5.4 4,599 votes
TMDb Rating 5.2 70 votes

Director

Cast

Johnny Strong isThomas Rourke
Thomas Rourke
Lance Henriksen isFrank Hill
Frank Hill
Louis Mandylor isEthan Hill
Ethan Hill
Hakeem Kae-Kazim isChris Whitlock
Chris Whitlock
Farah White isAnnabelle Wallace
Annabelle Wallace
Gary Cairns isDrew Macallister
Drew Macallister
Chelsea Edmundson isSam Sheridan
Sam Sheridan

Similar titles

Hubie Halloween
Victor Frankenstein
Caught in the Crossfire
6 Bullets
Momentum
Incredibles 2
Deception of the Novelist
The Matador
High & Low: The Movie 3 – Final Mission
Pound of Flesh
Cyborg X
Zoo