Video Sources 473 Views

  • Shiko
Deadly Pickup

Deadly Pickup

Death thumbs a ride.Jul. 26, 2016USA81 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Breezy nuk është një vajzë e zakonshme: seksi, argëtuese, dhe një vrasëse gjakftohtë. Vdekjeprurëse si një nëpërke ajo vret me një unaze helmuese. Teksa lëviz nga qyteti në qytet, duke kapur viktimat e saj me autostop, ajo vendoset përkohësisht në shtëpinë e një çifti të ri, që nuk e kanë idenë çfarë ujku seksual kanë futur brenda.

Deadly Pickup
Deadly Pickup
Deadly Pickup
Deadly Pickup
Deadly Pickup
Deadly Pickup
Original title Deadly Pickup
IMDb Rating 3.3 187 votes
TMDb Rating 5.8 8 votes

Similar titles

Cold Prey
Destroyer
Trap for Cinderella
A Simple Favor
Maze Runner: The Death Cure
Clair Obscur
Open Water
Caught in the Crossfire
The Ring
Wish Upon
Walking Tall
Dark Tide