Video Sources 1940 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Death in the Desert

Death in the Desert

Feb. 16, 2016USA83 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një ditë para dasmës së Do-kyeong, e dashura e tij, Ga-in, e viziton atë. Ata hyjnë në një motel të zotëruar nga Byeong-soo dhe mania e seksit i çon te dy në një fatkeqësi të pasuar nga një paradë vdekjeje.

Original title Death in the Desert
IMDb Rating 5.6 28 votes

Director

Josh Evans
Director

Cast

Similar titles

Jab Harry Met Sejal
The Concubine
One Day
Rape me
Gorgeous
If Beale Street Could Talk
The Mexican
Jamesy Boy
Hirushja 3-Loja e fatit
Cuck
Y Tu Mamá También
1 Night