Video Sources 31 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Death of a Fool

Death of a Fool

Immortality Comes at a PriceFeb. 20, 2020USA84 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një adoleshent dhe gjyshi i tij i cili është në prag vdekje, kryjnë investigime për botën e përtejme, në Miami. Aty takojnë një burrë misterioz i cili i punëson ata për të gjetur sekretin e pavdekësisë.

 

Original title Death of a Fool
IMDb Rating 4.9 103 votes

Similar titles

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
The Midnight Meat Train
Kung Fu Dunk
Limitless
The Legend of Zorro
The Family Fang
All the Boys Love Mandy Lane
The Secret Life of Pets 2
Evil Dead II
The Wrath Of Vajra
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant
Macet Aristokrate