Video Sources 173 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Death Sentence

Death Sentence

Protect what's yours.Aug. 31, 2007USA105 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Nik Hum është një menaxher ekzekutiv i butë, i sjellshëm, me një jetë të përsosur, derisa një natë të tmerrshme i vrasin djalin përpara syve të tij dhe kjo gjë e ndryshon atë përgjithmonë duke u kthyer në vrasës…

Original title Death Sentence
IMDb Rating 6.8 67,343 votes
TMDb Rating 6.5 584 votes

Director

James Wan
Director

Cast

Kevin Bacon isNick Hume
Nick Hume
Garrett Hedlund isBilly Darley
Billy Darley
Kelly Preston isHelen Hume
Helen Hume
Jordan Garrett isLucas Hume
Lucas Hume
John Goodman isBones Darley
Bones Darley
Aisha Tyler isDetective Wallis
Detective Wallis
Stuart Lafferty isBrendan Hume
Brendan Hume
Matt O'Leary isJoe Darley
Joe Darley

Similar titles

The Hunt
The Numbers Station
Loosies
Ticking Clock
Collateral Damage
The Wolf of Wall Street
The Last Samurai
A Small September Affair a.k.a. Bi Küçük Eylül Meselesi
Teen Spirit
Upgrade
Ironclad
Enemies Closer