Video Sources 658 Views

  • Shiko ne Albvidfeurl.com
Deccal 2

Deccal 2

Jun. 13, 2017Turkey
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Foshnja e destinuar për të përhapur ligësinë në mbarë botën, lindi më 06/06/2016. E ëma e fëmijës kryen vetëvrasje dhe nuk sheh pasojat. Sekti i ligësisë nuk heq dorë për të mbrojtur foshnjën dhe tezja e foshnjës vëzhgohet nga forcat e liga. Organizatat sekrete turke dhe evropiane që duan të parandalojnë këtë ngjarje po kërkojnë një fëmijë, kurse rendi i ligë do të sjellë mallkimin në shtëpinë ku fëmija po shikon.

Deccal 2
Original title Deccal 2
IMDb Rating 4.2 73 votes

Similar titles

The Rig
One Missed Call
Pyewacket
Nightmare Cinema
Dark House
Housebound
Happy Death Day 2U
The Windmill Massacre
Blade
Braid
The Echo
The Vigil