Video Sources 310 Views

  • Shiko ne Albvidfeurl.com
Deccal (2015)

Deccal (2015)

Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Stamboll, Turqi: Jemi në një epokë të re ku njerëzimi hidhet në një vorbull frike dhe dëshpërimi, e të gjitha profecitë shfaqen të vërteta. Tani e keqja do të përhapet si një virus në mbarë botën dhe Satani do të gjejë një trup në të cilin do të udhëheqë ushtrinë e djajve.

 

Deccal Poster

Director

Director

Cast

Similar titles

Feast
Warm Bodies
Truth or Dare
Blind
Shamikuqja
The Houses October Built 2
Wolf Town
Let Me In
Siccîn 3: Cürmü Aşk
Ninja Apocalypse
Hellboy
Escape Room