Video Sources 150 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Deep Blue Sea 3

Deep Blue Sea 3

Deadlier than ever.Jul. 28, 2020USA99 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Dr. Emma Collins dhe ekipi i saj po kalojnë verën e tretë në ishullin e “Little Happy” duke studiuar efektin e ndryshimit të klimës në peshkaqenë të mëdhenj të bardhë që vijnë në fidanishten e afërt çdo vit për të lindur. Sidoqoftë, jeta e tyre paqësore prishet kur një ekip “shkencor” shfaqet duke kërkuar tre peshkaqenë dema.

Deep Blue Sea 3
Deep Blue Sea 3
Original title Deep Blue Sea 3
IMDb Rating 4.6 859 votes
TMDb Rating 6.8 62 votes

Similar titles

Shoot ‘Em Up
Innocence
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Ghostbusters
One Cut of the Dead
Supernova
Apartment 212
Born to Raise Hell
Brotherhood of Blades II: The Infernal Battlefield
The Shrine
Enter Nowhere
Dead in 3 days