Video Sources 679 Views

  • Shikoopenload.co
Demonic

Demonic

Every House Has It's SecretsFeb. 12, 2015USA83 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një oficer policie dhe një psikologe hetojnë vdekjen e pesë personave të cilët u vranë ndërkohë që përpiqeshin të thërrisnin fantazma.

Demonic
Demonic
Demonic
Demonic
Demonic
Demonic
Demonic
Original title Demonic
IMDb Rating 5.3 10,220 votes
TMDb Rating 5

Director

Will Canon
Director

Cast

Maria Bello isDr. Elizabeth Klein
Dr. Elizabeth Klein
Frank Grillo isDetective Mark Lewis
Detective Mark Lewis
Cody Horn isMichelle
Michelle
Aaron Yoo isDonnie
Donnie
Ashton Leigh isSara Mathews
Sara Mathews

Similar titles

The Mummy: Rebirth
Heritage
El Camino: A Breaking Bad Movie
Thirst
Die Fighting
Terminator Salvation
Text
The One
The Refuge
The Informant
Elephant White
End of Watch