Video Sources 2700 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Desire

Desire

Sep. 14, 2011France103 Min.N/A
Your rating: 0
8.2 6 votes

Synopsis

Filmi është i keshillueshem për moshen mbi 18 vjeç. Përmban skena erotike të forta. Në një kontekst shoqëror të prekur nga kriza ekonomike në mbarë vendin, jeta e disa njerëzve do të kthehet përmbys, pasi ata të takohen Cecilen, një femër pasionante dhe aventuriere…

Desire
Desire
Desire
Desire
Desire
Desire
Desire
Desire
Desire
Desire
Original title Q
IMDb Rating 5.6 4,127 votes
TMDb Rating 3.6

Similar titles

Cruel Intentions 2
The Diary of a Teenage Girl
My Way
Spartacus
The Ruthless
S1m0ne
The Sea Inside
Sleeping Beauty
Contraband
My Big Fat Greek Wedding
Sıcak (Fati)
The Last Summer