Video Sources 1064 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Despicable Me

Despicable Me

Superbad. Superdad.Jul. 08, 2010USA, France95 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kur një tru kriminal përdor tre vajza jetime si pengje për një skemë të madhe, ai gjen dashurinë e tyre dhe kjo e bën atë të ndryshojë thellësisht për më mirë.

Despicable Me
Despicable Me
Despicable Me
Despicable Me
Despicable Me
Despicable Me
Despicable Me
Despicable Me
Despicable Me
Despicable Me
Original title Despicable Me
IMDb Rating 7.7 388,269 votes
TMDb Rating 7.1

Director

Cast

Steve Carell isGru (voice)
Gru (voice)
Jason Segel isVector (voice)
Vector (voice)
Russell Brand isDr. Nefario (voice)
Dr. Nefario (voice)
Julie Andrews isGru's Mother (voice)
Gru's Mother (voice)
Will Arnett isMr. Perkins (voice)
Mr. Perkins (voice)
Kristen Wiig isMiss Hattie (voice)
Miss Hattie (voice)
Miranda Cosgrove isMargo (voice)
Margo (voice)
Dana Gaier isEdith (voice)
Edith (voice)
Elsie Kate Fisher isAgnes (voice)
Agnes (voice)
Pierre Coffin isTim the Minion / Bob the Minion / Mark the Minion / Phil the Minion / Stuart the Minion (voice)
Tim the Minion / Bob the Minion / Mark the Minion / Phil the Minion / Stuart the Minion (voice)

Similar titles

The Last Days of American Crime
Dossier K.
Kesari
To The Beat
I Am Omega
The Mongolian Connection
The Bourne Legacy
Suicide Squad
Justice League: The Flashpoint Paradox
Logan Lucky
Battle of Jangsari
Secret Society of Second Born Royals