Video Sources 130 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Dirt Music

Dirt Music

Feb. 29, 2020Australia104 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Dy njerëz të humbur ne jetë takohen në një mënyrë po aq rastësore se dhe magjike dhe arrijnë që të ndihmojnë njëri tjetrin që të gjejnë qëllime të reja për të jetuar.

Dirt Music
Original title Dirt Music
IMDb Rating 7.0 39 votes

Similar titles

Beasts of No Nation
Sherlock Holmes
Butterflies
Chameleon
Gone Girl
Never Here
The Last Thing He Wanted
Jan Dara: The Finale
Through Black Spruce
The Founder
My Way
Bukuroshja e fjetur