Video Sources 111 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Dirty Work

Dirty Work

Nothing wrong with getting a little dirty.Feb. 03, 2018UK101 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një stiliste në vështirësi pranon një punë si blerëse personale e veshjeve për një shkrimtare të suksesshme të romaneve erotike. Gjërat nxehen mes tyre, por së shpejti ato do të përballen me dikë, që e di për lidhjen e tyre dhe dëshiron ta ndalojë atë.

 

Dirty Work
Dirty Work
Dirty Work
Dirty Work
Original title Dirty Work
IMDb Rating 2.8 141 votes
TMDb Rating 4.3 4 votes

Similar titles

Bride & Prejudice
Jesse Stone: Lost in Paradise
The Wave
Desierto
Cold Mountain
Easy Money III
Dreamgirls
The Help
14 Blades
Bolshoi
Gun Woman
Sultan