Video Sources 128 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Doctor Death

Doctor Death

Dec. 06, 2019USAPG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Pas një aksidenti me ski, Sarës ia shpëton jetën një kirurg shumë i mirë, Doktor Vincenti. Por më pas, ai e ngatërron mirënjohjen e Sarës me dashurinë dhe fiksohet me të, i vendosur që ta bëjë të tijën me çdo kusht.

Doctor Death
Original title Doctor Death
IMDb Rating 5.0 34 votes

Similar titles

The Upside
The 3rd Eye
Echo Boomers
Blood Brother
Grand Isle
Blood Out
Snowpiercer
Minutes Past Midnight
The Lion King
Meet Joe Black
Dolphin Tale
303 Squadron