Video Sources 27 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Don 2

Don 2

The Chase ContinuesDec. 23, 2011India139 Min.Not Rated
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Doni dorëzohet para policisë dhe ia mbath nga burgu bashkë me Vardanin, e cili rekruton një skuadër për të vjedhur pllakat e kartëmonedhave nga një bankë në Berlin.

 

Don 2
Don 2
Original title Don 2
IMDb Rating 7.1 51,325 votes
TMDb Rating 7 145 votes

Director

Solveig Jork
Director

Cast

Similar titles

The Last Witness
As Good As Dead
The Life of David Gale
Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch
The Package
The Hunt for Red October
The Haunting in Connecticut
Runner Runner
I, Robot
Premium Rush
The Revenant
The Last Witch Hunter