Video Sources 178 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Don’t Speak

Don’t Speak

It wasn't supposed to escape.Mar. 10, 2020UK83 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Me të mbërritur në fermën e gjyshërve të tyre, një familje së shpejti e kuptojnë se i gjithë qyteti është marrë nga një përbindësh i panjohur që gjuan duke degjuar zërin. Dhe së shpejti, ata bëhen pre e saj. ( Don’t Speak (2020) a.K.a Silent Place me Titra Shqip )

Don’t Speak
Don’t Speak
Original title Don't Speak
IMDb Rating 4.4 567 votes
TMDb Rating 6.1 7 votes

Similar titles

Alone
Honeymoon
The Witch in the Window
Black Box
Emelie
The Invasion
7 Witches
The Influence
Cult of Chucky
The House That Jack Built
Scherzo Diabolico
Annabelle