Video Sources 33 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Double Team

Double Team

America's top counter-terrorist usually works alone... this time he's got company.Apr. 04, 1997Hong Kong93 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Jack Quinn humbet objektivin e tij, Stavrosin, në prag të misionit të tij të fundit. Nga atje, ai dërgohet në koloni; një rilindje për vrasësit e supozuar të vdekur. Ai arratiset nga atje dhe kërkon ndihmën e Yazit, një tregtar armësh, për betejën e tij të fundit me Stavrosin.

 

Double Team
Double Team
Double Team
Double Team
Double Team
Double Team
Double Team
Double Team
Original title Double Team
IMDb Rating 4.8 32,993 votes
TMDb Rating 5.1 539 votes

Director

Tsui Hark
Director

Cast

Similar titles

Java Heat
Infini
Darkman
Superman: Man of Tomorrow
Ride Along 2
The Gentlemen
Ex Machina
Pacific Rim: Uprising
Dynamite Warrior
Bad Ass
Independence Day
Dead Drop