Video Sources 22 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets

Dr. Bird’s Advice for Sad Poets

“I am James Whitman. I am light. I am truth. I am might. I am youth.”Jan. 12, 2021USA109 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në botën e ngarkuar emocionalisht, të egër dhe me humor të 16-vjeçarit Xhejms Uitman, ne shohim luftën e tij për të kapërcyer ankthin dhe depresionin duke kërkuar këshilla nga Dr. Bird – një terapist imagjinar i pëllumbave – pas zhdukjes së motrës së tij.

 

Dr. Bird’s Advice for Sad Poets
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets
Original title Dr. Bird's Advice for Sad Poets
IMDb Rating 6.1 375 votes
TMDb Rating 5.4 8 votes

Similar titles

Banana Split
Io sono Tempesta
Ginny Weds Sunny
Staten Island Summer
Doktor Dulitell 1
The Game Plan
Standby
White Chicks
Look Who’s Back
Zombieland
The Baytown Outlaws
Let It Snow