Video Sources 23 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Dragon Rider

Dragon Rider

Oct. 15, 2020Germany100 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një dragua i ri argjendi bashkohet me një shpirt mali dhe një djalë jetim në një udhëtim nëpër Himalaje në kërkim të Skajit të Parajses.

Dragon Rider
Dragon Rider
Dragon Rider
Dragon Rider
Original title Dragon Rider
IMDb Rating 5.5 388 votes
TMDb Rating 8 6 votes

Similar titles

Objektivi Hena (Dublim shqip)
Barbi Rapunzela
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
Kong: Skull Island
Boruto: Naruto the Movie
Pokémon Detective Pikachu
Sarkar Raj
The One and Only Ivan
Cingöz Recai
Doctor Strange
The Little Mermaid
Operation Arctic