Video Sources 632 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
Dredd

Dredd

Judgement is comingSep. 07, 2012UK95 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Në një qytet të dhunshëm, futuristik, ku policia ka autoritetin për të vepruar si gjyqtar, juri dhe ekzekutues, një polic bashkon forcat me një praktikante për të rrëzua një bandë që merret me prodhimin dhe tregtinë e drogës, SLO-Mo.

Dredd
Dredd
Dredd
Dredd
Dredd
Dredd
Dredd
Dredd
Dredd
Dredd
Original title Dredd
IMDb Rating 7.1 219,395 votes
TMDb Rating 6.6

Director

Pete Travis
Director

Cast

Karl Urban isJudge Dredd
Judge Dredd
Jason Cope isZwirner
Zwirner
Domhnall Gleeson isClan Techie
Clan Techie
Rakie Ayola isChief Judge
Chief Judge
Deobia Oparei isParamedic TJ
Paramedic TJ

Similar titles

The Patriot
The Long Kiss Goodnight
Adventure Force 5
One for the Money
Looper
The Empire Strikes Back
Close
Born a Champion
Infini
Jack Ryan: Shadow Recruit
The Kitchen
Kaththi