Video Sources 831 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Drive Angry

Drive Angry

One hell of a ride.Feb. 24, 2011USA105 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një i burgosur i pavdekshëm arratiset nga ferri për t’u hakmarrë ndaj vrasësit të së bijës dhe për të shpëtuar foshnjën e saj të rrëmbyer nga një bandë adhuruesish të pamëshirshëm të djallit. Në shoqërinë e së fortës Pajper, të dy nisen në një tërbim shpagimi, gjithçka ndërsa ndiqen nga një vrasës enigmatik i cili është dërguar nga Djalli për të gjetur Miltonin e për ta kthyer mbrapa në ferr.

Drive Angry
Drive Angry
Drive Angry
Drive Angry
Drive Angry
Drive Angry
Drive Angry
Drive Angry
Drive Angry
Original title Drive Angry
IMDb Rating 5.5 85,062 votes
TMDb Rating 5.3

Director

Cast

Similar titles

Samurai marason aka Samurai Marathon 1855
Sultan
Logan
Super Express
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
Gangster’s Paradise: Jerusalema
The Mystery of the Dragon’s Seal
Rogue Warfare
Irreversible
The Kid Who Would Be King
The Take Down
A Ciambra