Video Sources 585 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Dumbo

Dumbo

Soar to new heights.Mar. 27, 2019USA112 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Klasiku Dambo, elefanti me veshët e mëdhenj, arrin të shpëtojë cirkun me aftësinë e tij për të fluturuar. Por bashkë me shokët e tij të vegjël, Millin dhe Xhoin, zbulojnë planet e errëta të pronarëve.

Dumbo
Dumbo
Dumbo
Dumbo
Dumbo
Dumbo
Dumbo
Dumbo
Dumbo
Dumbo
Original title Dumbo
IMDb Rating 6.4 36,772 votes
TMDb Rating 6.5 1,596 votes

Director

Tim Burton
Director

Cast

Colin Farrell isHolt Farrier
Holt Farrier
Michael Keaton isV. A. Vandemere
V. A. Vandemere
Danny DeVito isMax Medici
Max Medici
Eva Green isColette Marchant
Colette Marchant
Finley Hobbins isJoe Farrier
Joe Farrier
Nico Parker isMilly Farrier
Milly Farrier
Alan Arkin isJ. Griffin Remington
J. Griffin Remington

Similar titles

So Long, My Son
Batman v Superman: Dawn of Justice
Star Wars: The Last Jedi
American Ninja
Bedtime Stories
Early Man
Over the Moon
Jaws
Storks
Mortal Kombat
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
The Fox and the Hound