Video Sources 176 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Earth and Blood

Earth and Blood

Apr. 17, 2020France80 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Said zotëron një fabrikë prerëse në pyll dhe vendos që ta shesë. Ai zbulon që një nga punonjësit e tij u detyrua nga i vëllai që të fshehë kokainën e vjedhur në atë fabrikë. (Earth and Blood 2020 me titra shqip)

Earth and Blood
Original title La terre et le sang
IMDb Rating 5.3 152 votes
TMDb Rating 6.6 94 votes

Similar titles

Rambo III
The King
The Departed
Felony
Kites
Dope
Ruin Me
The Nile Hilton Incident
Star Trek Into Darkness
Vampire Hunter D: Bloodlust
Dogwashers a.k.a Lavaperros
Sleight