Video Sources 28 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Ejen Ali: The Movie

Ejen Ali: The Movie

Nov. 28, 2019Malaysia97 Min.TV-G
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Pasi u rekrutua aksidentalisht si spiun, 12-vjeçari Ejen Ali tani është rritur dhe ka një vend pune në agjencinë sekrete Meta Advance Tactical Agency (MATA) për të mbrojtur qytetin futurist të Siberajas nga kërcënimet e jashtme.

 

Ejen Ali: The Movie
Original title Ejen Ali: The Movie
IMDb Rating 8.7 876 votes
TMDb Rating 8.4 15 votes

Similar titles

Barbi Rapunzela
New Initial D the Movie Legend 2 – Racer
Throne of Elves
Alvin and the Chipmunks: The Road Chip
Rrefenjë Peshkaqeni
Cinderella – Hirushja 1954
Alvin dhe Ketrushat
Johan Padan -Zbulimi i Amerikës
Treasure Planet
Moana
Dragon Ball Z: Battle of Gods
The Hunchback of Notre Dame