Video Sources 319 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
El Gringo

El Gringo

May. 10, 2012USA98 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një njeri që po kalon në Meksikë me një shumë prej $2,000,000, dhe me një të kaluar të njollosur, e gjen veten në një sulm të rrezikshëm në qytetin e qetë, El Fronteras.

El Gringo
El Gringo
El Gringo
El Gringo
El Gringo
El Gringo
El Gringo
El Gringo
El Gringo
El Gringo
Original title El Gringo
IMDb Rating 5.5 5,552 votes
TMDb Rating 5.6 70 votes

Director

Cast

Christian Slater isLieutenant West
Lieutenant West
Erando González isChief Espinoza
Chief Espinoza
Valentin Ganev isDeputy Chief Logan
Deputy Chief Logan
Bashar Rahal isSullivan
Sullivan
Blaire Noonan isSpringbreak Party Girl
Springbreak Party Girl

Similar titles

Septembers of Shiraz
The Bank Job
The Score
Control
BlacKkKlansman
The Amityville Horror
No Reservations
A Hard Day
The Wolfman
The Lost Bladesman
Yung
Dolphin Tale 2