Video Sources 284 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Elektra

Elektra

Looks can killJan. 13, 2005Canada97 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Elektra, një luftëtare pasi i mbijeton një përballje me vdekjen, bëhet vrasëse me pagesë dhe përpiqet të mbrojë dy objektivat e saj të fundit, një baba të vetëm dhe vajzën e tij të vogël nga një grup vrasësish mbinatyror.

Elektra
Elektra
Elektra
Elektra
Elektra
Elektra
Elektra
Original title Elektra
IMDb Rating 4.7 82,575 votes
TMDb Rating 4.8 1,193 votes

Director

Rob Bowman
Director

Cast

Jennifer Garner isElektra Natchios / Elektra
Elektra Natchios / Elektra
Goran Visnjic isMark Miller
Mark Miller
Natassia Malthe isTyphoid Mary / Typhoid
Typhoid Mary / Typhoid
Kirsten Zien isAbby Miller
Abby Miller

Similar titles

47 Ronin
Black Water
lulekuqet mbi mure
Harley Davidson and the Marlboro Man
Jumper
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2
The Brothers Grimm
Tank 432
Click
Beowulf
Gabriel
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles