Video Sources 1392 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Eloïse

Eloïse

Oct. 29, 2009Spain92 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një vajzë ndodhet në koma dhe në gjendje kritike pas një aksidenti. Gjatë kujtimeve të saj mësojmë ndjenjat e saj për një vajzë…

 

Eloïse
Eloïse
Eloïse
Original title Eloïse
IMDb Rating 6.5 1,378 votes
TMDb Rating 6.9

Director

Jesús Garay
Director

Cast

Similar titles

The Legend of Ben Hall
Life of Pi
The Silence of the Lambs
News of the World
Lore
The Keeper
Gunday
Good Will Hunting
Godsend
Wolf Warrior 2
The Face of an Angel
The Factory