Video Sources 71 Views

  • Shikoevoload.io
Eltilerin Savasi a.k.a Sisters in Law

Eltilerin Savasi a.k.a Sisters in Law

Jan. 31, 2020Turkey118 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Idetë e Gizemit dhe Sulltanes për martesën janë të ndryshme, por tashmë ato janë kunata dhe kjo mjafton, për të hyrë në një garë pa kufij me njëra-tjetrën.

Eltilerin Savasi a.k.a Sisters in Law
Eltilerin Savasi a.k.a Sisters in Law
Eltilerin Savasi a.k.a Sisters in Law
Original title Eltilerin Savaşı
IMDb Rating 5.7 3,161 votes
TMDb Rating 6.2 19 votes

Similar titles

The Cable Guy
Rio
Downhill
Max Cloud
10 Things I Hate About You
Yogi Bear
Makinat 3
Lowdown Dirty Criminals
Freaks of Nature
Filmi i Bletës
Kembet e lumtura 2
Eternal Beauty