Video Sources 734 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
Empire

Empire

Two worlds collide.Dec. 06, 2002USA90 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Një tregtar droge i suksesshëm nga Bronx-i jugor, i cili mallin e tij e quan “Perandoria” i kthen shpinën të gjithë miqve të tij besnik dhe i jep para një ndërmjetësi të pabesë nga Wall Street-i…

Empire
Empire
Empire
Empire
Empire
Empire
Empire
Empire
Empire
Empire
Original title Empire
IMDb Rating 6.0 6,723 votes
TMDb Rating 6.4 33 votes

Similar titles

The Secret Life of Walter Mitty
Happy End
The Manchurian Candidate
Avenging Angelo
The Protector 2
Winter’s Bone
Sexual Chronicles of a French Family
Nina
Feral
Godsend
Legends of the Fall
On the Rocks