Video Sources 137 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovideoko.to
Endings, Beginnings

Endings, Beginnings

Sep. 08, 2019USA110 Min.Unrated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një grua rreth të 30-ve përballet me dashuri dhe ndarje gjatë një periudhe një vjeçare. Gjatë kësaj kohe, ajo do të zbulojë sekretet e jetës së saj nëpërmjet ngjarjeve dhe vendeve më të papritura.

Endings, Beginnings
Endings, Beginnings
Original title Endings, Beginnings
IMDb Rating 6.0 261 votes
TMDb Rating 6.8 6 votes

Similar titles

Mosul
Vedam
Blood Diamond
The Grand Budapest Hotel
Hum Tumhare Hain Sanam
Hidden Figures
On Body and Soul
Bad Times at the El Royale
The Red Maple Leaf
Aftershock
The Man Who Knew Infinity
Serendipity