Video Sources 1671 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Endless Love

Endless Love

Say Goodbye to InnocenceFeb. 12, 2014USA103 Min.PG-13
Your rating: 0
8 2 votes

Synopsis

Historia e një vajze të privilegjuar dhe një djali karizmatik i cili nga çasti i parë është dashuruar në të, po pengesë e tyre janë familja e vajzës, që përpiqen ti mbajnë larg nga njëri tjetri.

Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Endless Love
Original title Endless Love
IMDb Rating 6.3 31,631 votes
TMDb Rating 6.6

Director

Shana Feste
Director

Cast

Alex Pettyfer isDavid Axelrod
David Axelrod
Gabriella Wilde isJade Butterfield
Jade Butterfield
Robert Patrick isAnne Butterfield
Anne Butterfield
Rhys Wakefield isAnne Butterfield
Anne Butterfield
Joely Richardson isAnne Butterfield
Anne Butterfield
Bruce Greenwood isHugh Butterfield
Hugh Butterfield

Similar titles

Fred Claus
A Girl Walks Home Alone at Night
Brotherhood
Jesse Stone: Night Passage
This Means War
Super Express
Over the Top
Boy A
Raw
Kiss and Cry
The Curious Case of Benjamin Button
Red Tails