Video Sources 241 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Enemy Lines

Enemy Lines

Courage has no border.Apr. 24, 2020UKPG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Nazistët mbajnë peng një shkencëtar, të aftë të prodhojë armë bërthamore. Fati i tij dhe i luftës do të varet nga misioni sekret i shpëtimit, i organizuar nga aleatët amerikano-britanikë.

Enemy Lines
Enemy Lines
Original title Enemy Lines
IMDb Rating 4.7 52 votes
TMDb Rating 7.7 5 votes

Director

Anders Banke
Director

Cast

Ed Westwick isKaminski
Kaminski
John Hannah isColonel Preston
Colonel Preston
Tom Wisdom isDavidson
Davidson
Corey Johnson isGeneral McCloud
General McCloud

Similar titles

Sonatine
American Sniper
Gangster’s Paradise: Jerusalema
Kara Bela
Tomorrowland
Bhavesh Joshi Superhero
Warfighter
The Burrowers
The Rundown
Lukas-The Bouncer
Unleashed
Shooting Heroin