Video Sources 189 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Enter the Fat Dragon

Enter the Fat Dragon

Jan. 23, 2020Hong Kong96 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një polic caktohet që të shoqërojë një kriminel në Japoni, ndërkohë që po përballej me problemet në marrëdhënie, po ashtu dhe me ndryshimin e tij në pamjen fizike.

Enter the Fat Dragon
Enter the Fat Dragon
Enter the Fat Dragon
Enter the Fat Dragon
Enter the Fat Dragon
Enter the Fat Dragon
Enter the Fat Dragon
Enter the Fat Dragon
Original title 肥龍過江
IMDb Rating 5.6 403 votes
TMDb Rating 5.1 29 votes

Similar titles

Captain Underpants: The First Epic Movie
Fan
Barbershop 2:  Back in Business
Seized
The Book of Life
Saamy²
Fantastic Mr. Fox
Lafangey Parindey
Seeking Justice
Love. Wedding. Repeat
Hero
Assassination Games