Video Sources 650 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Enter the Void

Enter the Void

May. 05, 2009France161 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një shpërndarës amerikan droge që jeton në Tokio tradhtohet nga miku i tij më i mirë dhe vritet gjatë një marrëveshje droge. Shpirti i tij, duke parë pasojat e vdekjes së tij, kërkon ringjallje.

 

Enter the Void
Enter the Void
Enter the Void
Enter the Void
Enter the Void
Enter the Void
Enter the Void
Enter the Void
Enter the Void
Enter the Void
Original title Enter the Void
IMDb Rating 7.3 51,349 votes
TMDb Rating 7.2 363 votes

Director

Gaspar Noé
Director

Cast

Similar titles

Irresistible
Dragon Ball Super: Broly
102 Not Out
Rurouni Kenshin: The Legend Ends
Plumbi i Fundit 2
The Silence of the Lambs
See You In Valhalla
I Love You, Daddy
Sarbjit
Pride & Prejudice
Nordwand – Faqja Veriore
The Legend Is Born: Ip Man